Kelebek Mobilya Yatak Odası


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

kelebek mobilya yatak odası
Tam 24 senedir ev mobilyası sektöründe bulunan Kelebek Mobilya şüphesiz yatak odası konusunda da iddialı. Şık ve sade tasarımlarıyla birçok zevke hitap eden firmanın özellikle genç ve çocuk odaları bir dönem birçok evde görülüyordu. Kahverengi yatak, bilgisayar masası, sandalye, şifonyer ve giysi dolabından oluşan kombinasyonu birçok kişi hala hatırlıyordur. Kelebek Mobilya’nın 2012 katalogunda gördüğümüz kadarıyla yeni modellerde siyah ve beyaz renkler hakim. Çocuk odalarında renkli desenlerin kullanıldığını söylememize gerek yok herhalde. Zaten uzmanlar çocuk odalarında karanlık ve kasvetli renklerin kullanılmaması konusunda ebeveynleri uyarıyorlar. Gelişim çağında çocuğunuzun odası için maksimum önem göstermenizde fayda var.
Kelebek Mobilya‘nın banyo modelleri, mutfak modelleri, salon takımları ve ofis mobilyaları için arşivimize göz atabilirsiniz. Yazıya bir adet de en çok satanlardan bir yatak odası modeli ekliyoruz. Umarız beğenilirsiniz.
Kelebek Mobilya’nın diğer ürünleri de yakın zamanda sitemizde yer bulacaktır.

Etiketler: , , , ,

"Kelebek Mobilya Yatak Odası" YAZISINA 1 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Kelebek Mobilya Yatak Odası'.

  1. Sevilay GÖRGÜLÜ dedi ki:

    Evet, Kelebek Mobilya’nın birbirinden şık yatak odası modelleri var. Büyük oğlumun yatak odası eski stil kahverengi mobilyalardan oluşmakta, ama küçük oğlumunki yeni stil siyah beyaz mobilyalardan oluşan yeni bir Kelebek Mobilya genç odası takımı.

:: Trackbacks/Pingbacks ::

No Trackbacks/Pingbacks

Yorum Yapın!