Kelebek Mobilya Köşe Takımları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Köşe takımları ev özellikle de salon dekorasyonunun vazgeçilmez öğelerinden biri. Özellikle misafir geldiğinde köşe takımlarının önemi daha da anlaşılıyor. Hem şık, hem sade, hem geniş hem de rahat olması gerekiyor ki uzun süre kullanabilelim. Kaliteli köşe takımı deyince akla gelen ilk markalardan biri de senelerdir bu sektörde faaliyet gösteren Kelebek Mobilya. İzmir çıkışlı bir firma olan Kelebek uzun zamandır Türkiye genelindeki yüzlerce şubesiyle hizmet veriyor. Ürünlerinde 2 seneye kadar garanti sunan Kelebek’in köşe takımı modellerinden bazılarını aşağıda sizler için paylaştık. Bu modellerin fiyatları 800-2000 lira arasında değişiyor. Kelebek Mobilya 2012 katalogu geçtiğimiz aylarda çıkmıştı. Hala elinize geçmediyse veya bu katalogu incelemek istiyorsanız arşivimize göz atabilirsiniz veya Kelebek’in resmi sitesindeki bağlantıları takip edebilirsiniz.
Sonraki yazılarımızda oturma odası modelleri, genç odası modelleri, yemek odası takımları, yatak odası takımları, kanepeler, tv ünitesi modelleri ve genel olarak banyo, mutfak aksesuarlarına yer verecek, ilginç dekorasyon fikirlerini ve yaratıcı tasarımları sizlerle paylaşacağız. Sitemizi takibe devam edin.

kelebek mobilya köşe takımları

kelebek mobilya köşe takımları

Etiketler: , , , , ,

"Kelebek Mobilya Köşe Takımları" YAZISINA 2 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Kelebek Mobilya Köşe Takımları'.

  1. Cemile Kaynarca dedi ki:

    2 ay önce yeni bir eve taşındık, salonumuz çok büyük, bu yüzden yeni bir oturma grubu bakıyorum. 3 resimdeki modele hayran kaldım. Ayrıca 2 yıl garanti verdiklerinden haberim yoktu. Kesinlikle bu modelden bir tane almak istiyorum. Teşekkürler.

:: Trackbacks/Pingbacks ::

  1. Pingback by Kelebek Mobilya oturma grupları | Web Hosting, Web Tasarım - on April 10th, 2012 at 14:05

Yorum Yapın!